1 280 kr exkl moms
Gör det möjligt att installera brytare, sensorer, stoppur eller andra till-/frånkopplingsanordningar i ett Helvar belysningskontrollsystem
| Teknisk specifikation: | |
| Anslutningar: | 1-4 ingångar |
| Matningsspänning: | Matas av DALI-bussen (22Vdc) |
| DALI strömförbrukning: | 10mA |
| Matt (BxHxD): | 20x40x10mm |
| Anslutning DALI: | Flatkabel terminerad med 1,2mm2 hylsor |
| Omgivningstemperatur: | 0-40°C |
| IP-klass: | IP20 |
| Enr | E1704588 |